Naplánované zájazdy

 • 27. November November 2018
  27.11.18 Čokoládovňa Kittsee + nákupné centrá Kittsee a Hainburg 4,- €

  Tesne pred Mikulášom si pôjdeme nakúpiť sladkosi do čokoládovne v Kittsee a navštívime nákupné centrá v Kittsee a Hainburgu.

  Odchod Bratislava: 8:00 h

  Odchod Kittsee:11:00 h

  Odchod Hainburg:13:30 h

  Príchod Bratislava:14:00 h

   

  V cene zájazdu je: preprava moderným autobusom, sprievodca.

  V cene zájazdu nie je: vstupy, cestovné poistenie.

   

  Cena zájazdu: 4,- €

   

   

  Zmena programu vyhradená.

  cena zájazdu 4.00 € Detail
 • 1. December December 2018
  1 a 2.12.2018 Praha - Alfons Mucha + prehliadka mesta a návšteva televíznej veže na Žižkově 85,- €

       1. deň

  Odchod Bratislava: 6:00 h

  Príchod Praha: 10:00 h

   

  Keď sa povie Praha, každý z nás si ju predstaví inak. Niekto má rád Hradčany, iný uprednostňuje Malú Stranu a ďalší Vyšehrad.

  My sa v našej predvianočnej návšteve Prahy zameriavame na mestskú časť Nové Město v kombinácii so Starým Městom. Po príchode do Prahy sa budeme spolu s miestnym sprievodcom pokojným tempom túlať ich ulicami.

   

  Spoznáme históriu centrálneho Václavského námestia, prejdeme sa okolo Jeruzalemskej synagógy a Slovanského domu. Kto bude vládať a mať chuť ísť ďalej, prejde s nami k Prašnej bráne a na Staroměstské námestie. Na oboch námestiach sa konajú vianočné trhy. A to sa už nachádzame v časti Staré Město. Ulicami Starého Města sa presunieme až na Národní třídu, kde sa odohrávala väčšina udalostí pohnutých novembrových dní v roku 1989. Ty najzdatnejší s nami ešte zájdu ku „Chrámu svatých Cyrila a Metodeje“, kde svoj život ukončili obkľúčení parašutisti, ktorí spáchali atentát na Heydricha. Prehliadku Nového Města ukončíme pohľadom na veselú stavbu „Tančíci dům“, kde si dáme rozchod, respektíve sa spoločne mestskou hromadnou dopravou presunieme späť buď na Staroměstské alebo Václavské náměstí. Nasleduje osobné voľno, ktoré môžete využiť na návštevu vianočných trhov, nákup vianočných darčekov alebo posedenie v známych reštauráciách ako „U Fleků“ alebo „U Pinkasu“, ktoré sa obe nachádzajú v Novom Měste.

   

  Vianočné trhy sa v Prahe začínajú práve 1. decembra a konať sa budú na Náměstí Republiky, Václavském a Staroměstském náměstí.

   

  O 17:30 h sa stretneme pri autobuse na Hlavnom nádraží a spoločne sa ním prepravíme k Žižkovskému vysielaču, televíznej veži, ktorá je vysoká 216 metrov. Z rozhľadne vo výške 93 metrov si obzrieme vianočne vysvietenú Prahu, pričom sa dozvieme aj viac detailov o jej histórii.

  Samotná stavba sa pýši tromi „naj“:

  • najvyššia stavba v Českej republike

  • najvyššie vyhliadková plošina v Českej republike

  • druhá najškaredšia stavba sveta

  O 19:00 h odchod autobusom do hotela.

  Osobné voľno.

   

  2. deň

  Ráno o 9:30 h odchod autobusom smer centrum. Vystúpime na Hlavnom nádraží, odkiaľ sa tí, ktorí majú záujem o návštevu Muchovej Slovanskej epopeje II., presunieme na Náměstí Republiky do „Obecního domu“. Ide o výnimočnú výstavu pri príležitosti 100 rokov od vzniku ČSR. Spolu je tu vystavených 11 Muchovych obrazov. Vzhľadom na jedinečnosť priestorov Obecného domu odporúčame zároveň rezervovať si vstupenku na jeho prehliadku.

  Ak máte záujem o návštevu výstavy, je potrebné nahlásiť sa záväzne pri prihláške na zájazd!!!

  Zvyšok dňa – osobné voľno.

   

  Odchod autobusu smer Bratislava: 16:00 h

  Príchod Bratislava: 20:30 h.

   

  V cene zájazdu je: preprava moderným autobusom, sprievodca, 1 x ubytovanie s raňajkami.

  V cene zájazdu nie sú zarátané: vstupy (Slovanská epopej a prehliadka Obecného domu ca 500 CZK, Žižkovská věž 250 CZK/dospelý človek, 200 CZK dôchodca nad 65 rokov, 100 CZK/ZŤP a doprovod), cestovné poistenie.

   

  Cena zájazdu: 85,- €

   

  Samostatná izba: + 15,- €

   

  Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 30 osôb.

   

  Zmena programu vyhradená.

   

  Prihlásiť sa dá na telefónnom čísle: 0905 202 303

  cena zájazdu 85.00 € Detail
 • 8. December December 2018
  8.12.2018 Vila Stiassni + brnenské podzemie + Alfons Mucha - výstava 21,- €

  Počas tohoto zájazdu do Brna navštívime vilu Stiassni, známu ako “vládna vila”. Súčasťou prehliadky bude aj výstava “Československí štátnici vo vile”, ktorá nás oboznámi s tým, ktorí významní politici boli na tomto mieste ubytovaní, alebo ho navštívili.

  Potom sa presunieme do centra mesta, kde po krátkej prehliadke budeme mať voľno na obed a na návštevu vianočných trhov.

  Zájazd ukončíme návštevou jednej zo sprístupnených častí brnianskeho podzemia, tzv. Labyrintu pod Zelným trhem. Nebojte sa, blúdiť v ňom nebudeme. Cez “labyrint” nás bezpečne prevedie miestny sprievodca, ktorý nám porozpráva aj veľa zaujímavostí z histórie Brna.  Miesto nástupu: 8:00 h Bratislava - Istropolis,

  8:30 h Malacky – parkovisko pred Billa

  Predpokladaný príchod: 19:30

  Vila Stiassni

  Vila Stiassni bola postavená v rokoch 1927 – 1929 podľa návrhu architekta Ernsta Wiesnera pre židovského textilného továrnika Alfreda Stiassni a jeho rodinu. Hoci zvonka je budova veľmi moderná, funkcionalistická, časť jej vnútorného vybavenia je úplným opakom. Pani Stiassni si totiž želala mať svoje obydlie zariadené na spôsob zámockého sídla. Vo vile je však aj veľa miestností s moderným zariadením. Ide najmä o priestory pre služobníctvo a zamestnancov. Rodina žila vo vile len 9 rokov, už v roku 1938 odišla zo strachu pred hroziacou nemeckou okupáciou do zahraničia.

  Počas vojny vilu užívalo gestapo, počas oslobodzovania v nej bývalo sovietske vojsko. Krátko po vojne v nej pobudol aj prezident Eduard Beneš. V roku 1946 bola vila a celý majetok rodiny Stiassni zoštátnené.

  Vila bola využívaná na stretnutia a ubytovanie významných politikov, boli v nej ubytovaní československí prezidenti a zahraničné štátne návštevy. Počas medzinárodných strojárskych veľtrhov v Brne tam bývala kancelária ministra zahraničného obchodu.

  V rámci našej prehliadky navštívime reprezentačné a súkromné miestnosti vily a priestory pre zamestnancov a služobníctvo.

   

   

  Vstupné Vila Stiassni:

  plné vstupné: 190,- Kč

  deti a mládež od 6 do 18 r., študenti, seniori nad 65 r., ZŤP: 130,- Kč

  Labyrint pod Zelným trhem

  Brno bolo v minulosti významným vinohradníckym mestom. A aby ľudia mali kde sudy s vínom skladovať, hĺbili si v zemi pod domami veľké pivnice. Okrem vína v nich skladovali aj pivo, zeleninu, ovocie, mäso a ďalšie potraviny. Takéto pivnice sa budovali už od stredoveku. V 19.st. sa začal rozvíjať priemysel, vinohrady zanikali. Také veľké pivnice už nebolo treba, preto ich zasypali a postupne sa na ne zabudlo. Až neskôr sa začal dôkladný prieskum podzemných priestorov, začali sa čistiť, upravovať a sprístupňovať pre verejnosť.

  V súčasnosti je sprístupnených niekoľko podzemných priestorov, v ktorých sú umiestnené rôzne expozície. My počas nášho zájazdu navštívime tzv. Labyrint pod Zelným trhem. V skutočnosti to žiaden labyrint nie je. Je to systém pivníc, ktoré sú umelo prepojené chodbami. Uvidíme, ako boli pivnice v minulosti zariadené a používané a prezrieme si historické exponáty, ktoré nás oboznámia s niektorými témami z histórie Brna. Uvidíme napr. podzemnú expozíciu, ktorá nás oboznámi s vývojom svietidiel používaných v podzemí, alebo alchymistické laboratórium, ktoré pripomenie slávnych alchymistov, lekárov a lekárnikov, ktorí v meste pôsobili. Nájdeme tu aj expozíciu o mučení a trestaní v minulosti a historickú krčmu.  Vstupné Labyrint pod Zelným trhem:

  plné vstupné: 160,- Kč

  deti a mládež od 6 do 15 r., študenti, seniori nad 65 r., ZŤP: 80,- Kč

  Program zájazdu

   

  • 8:00 – odchod Bratislava Istropolis

  • 8:30 – Malacky parkovisko pred Billa / pod mostom /

  • 10:00 - prehliadka vily Stiassni

  • 12:00 - 13:00 krátka prehliadka centra

  • alebo 12:00 – 15:00 individuálna návšteva výstavy

   Alfons Mucha – Dva světy /autobus Vás odvezie na výstavu a späť do mesta /

  • 13:00 – 17:30 osobné voľno / obed, vianočné trhy/, prehliadka podzemia (Labyrint pod Zelným trhem 15:30 a 16:30)

  • 17:45 - odchod z Brna

  • 19:00 – príchod Malacky Billa

  • 19:30 príchod Bratislava Istropolis

   

   

   

  V cene výletu je zahrnuté: preprava klimatizovaným autobusom, sprievodca

   

  V cene výletu nie je zahrnuté: cestovné poistenie (možnosť dojednania pri objednávke), vstupy

  Zmena programu vyhradená.

  cena zájazdu 21.00 € Detail
 • 15. December December 2018
  15.12.18 Budapešť - Vianočné trhy 19,- €

  Pozývame Vás na náš koncoročný zájazd do Vianočne vyzdobenej Budapešti.

  Náš program bude oddychový – najprv navštívime historickú tržnicu, pokračovať budeme na Vianočných trhoch v centre.

  Vianočné trhy: Ak chcete kúpiť niečo jedinečné a originálne pod stromček pre svojich blízkych, budapeštianske vianočné trhy sú pre Vás tým pravým miestom. Koncom novembra sa námestie Vörösmarty mení na slávnostný trh. Jeho poloha je viac ako ideálna – námestie sa nachádza v srdci mesta na konci ulice Váci. Počas koncoročných sviatkov zaujmú drevené stánky a dve vonkajšie pódiá najatraktívnejšie miesta v Budapešti. Už z diaľky je cítiť vôňu tradičných medových koláčikov, vareného vínka a škorice. Rozmanité arómy jednoducho lákajú na trh. Tak ako každý rok si usporiadatelia pre Vás pripravia zaujímavé novinky, ktoré Vám na našej stránke prinesieme. Z minuloročného programu vyberáme: Program prebiehal na dvoch pódiách od 17:00 do 20:00 a zabavil návštevníkov folkovou a jazzovou hudbou, hudobnými koncertmi a tanečnými vystúpeniami. V 122 stánkoch boli ponúkané vysoko kvalitné produkty vyberané a schválené špeciálnou porotou odborníkov na ľudové umenie. Z gastronómie určite stojí za zmienku okrem obvyklých pochúťok (kürtös kalács, pečené gaštany..) aj tradičné maďarské vianočné jedlá – plnená kapusta, pečená husacie stehná, grilované klobásky a mäsá. Domov ste si mohli odniesť aj vianočný hrnček s novým dizajnom v červenej alebo bielej farbe, zakúpiť sa dal vo všetkých stánkoch, kde predávali varené víno alebo horúci čaj (600 HUF).

  Tržnica (Vásárcsarnok): Preslávená tržnica (Vásárcsarnok) sa nachádza v Pešti, tesne pri moste Szabadság. Na troch podlažiach ponúka rozmanitý tovar a milovníci nielen nakupovania ale aj krásnej architektúry si určite prídu na svoje. Je určite viac ako len trh. Postavená bola podľa projektu architekta Samu Petz v roku 1897 a rekonštrukciou prešla v roku 1994. Prízemie: zmenáreň, ovocie - zelenina (viac ako 50 obchodíkov), potraviny, údeniny – mäso - hydina (viac ako 50 obchodíkov). 1. poschodie: darčekové predmety, módne doplnky, kvety, sklo - porcelán, oblečenie, reštaurácia, bufety, ľudová tvorba. -1. poschodie: naložená zelenina všetkého druhu, morské a riečne ryby, divina, bufety, potraviny, prvovýrobcovia, včelári, toalety.

  Miesto nástupu:

  ·         Bratislava – Istropolis

  ·         

  Plánovaný program:

  -        07:00 h – odchod Bratislava Istropolis

  -        10:00 – 13:00 – príchod do Budapešti, návšteva tržnice

  alebo

  autobusová prehliadka so sprievodcom

  -        13:00 – 14:00 – individuálna prehliadka mesta a osobné voľno (oddych, kávička, koláčik v centre Budapešti)

  -        14:00 – 18:00 – návšteva Vianočných trhov

  -        cca 18:00 – odchod z Budapešti

  -        cca 21:00 – príchod Bratislava Istropolis

   

  V cene zájazdu je: preprava klimatizovaným autobusom, tranzitný sprievodca

  V cene zájazdu nie je: cestovné poistenie.

   

  Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 osôb.

   

   

  Jednodňový výlet.

  cena zájazdu 19.00 € Detail
 • 27. December December 2018
  27.12.18 Viedeň - SCS návšteva obchodného centra 10,- €

  Pozývame Vás na návštevu druhého najväčšieho nákupného centra v Európe vo Viedni. Na ploche 270.000 msi každý nájde tovar cenovo prístupný od luxusu až po bežný.

  Odchod autobusu z Bratislavy:

  27.12.2018  parkovisko Istropolis 8:00 h

  odchod autobusu z Viedne - SCS: 16:30 h - príchod BA cca 18:00 h

  Cena zájazdu: 10,- €

  V cene zájazdu je: perprava klimatizovaným autobusom

  V cene nie je: cestovné poistenie, vstupy

   Zmena programu vyhradená.

  cena zájazdu 10.00 € Detail
 • 9. Marec Marec 2019
  9.3.2019 Klosternoeburg - výstava orchideí + prehliadka kláštora 18,- €

  Začiatok našej jarnej sezóny začneme u našich susedov

  v Rakúsku, kde sa pôjdeme pokochať krásou orchideí, ktorá je

  tento rok neďaleko Viedne / 15 km / v augustínskom mužskom

  kláštore v Klosterneuburgu. Ten mu prepožičal svoje

  priestory už na 12. ročník tejto veľkolepej výstavy.

  K videniu bude množstvo orchideí z celého sveta. Tu si zároveň

  budete môcť vymeniť svoje poznatky, názory a poradiť sa so znalcami a pestovateľmi týchto prekrásnych kvetov.

  Nakoniec si prezrieme kláštor. Nedá mi ešte pripomenúť čo to z histórie kláštora. Za 900 rokov jeho existencie prešiel

  niekoľkými prestavbami až do dnešného goticko - bakového štýlu. Medzi jeho najväčšie skvosty patrí Verdúnsky oltár.

  Ale nebudem všetko o tejto kultúrnej pamiatke prezrádzať, na Vaše všetky otázky Vám odpovie naša sprievodkyňa.

  Odchod tam: parkovisko Bratislava Istropolis8:30 h

  Odchod späť: cca 17:00 h

  Možnosť rezervovať si prednostne miesto v autobuse 2,- €

  Cena vstupu do kláštora je 11,-

  Cena vstupu na výstavu je 11,- / skupinová zľava 9,- € / deti do 6 r. zdarma / 6 - 14 r. 6,50 €

  Kombinovaný vstup 17,50 €

  Ceny vstupov sú orientačné, môžu sa meniť.

  Cena zájazdu: 18.00

  V cene zájazdu je: preprava autobusom, sprievodca. 

  V cene nie je: cestovné poistenie, jednotlivé vstupy.

  Zmena programu vyhradená.

  cena zájazdu 18.00 € Detail
 • 16. Marec Marec 2019
  16.3.2019 Kaštieľ Oponice + Nitra - mesto + hrad 15,- €

  Oponice.

   

  Keď sa povie Oponice, veľa z nás si povie - obec na Slovensku. Áno. Presnejšie - nachádza sa v Nitranskom kraji na ceste medzi Nitrou a Topoľčanmi. Obec ležiaca na úpätí Tríbečského pohoria s najvyšším vrchom "Veľký Tríbeč" 829 m, je známa svojou historickou minulosťou. Na kopci nad obcou stojí zrúcanina Oponického hradu z 13. storočia. Ako prví majitelia sa uvádzajú Čákovci a až v r. 1392 prešiel do vlastníctva rodu Apponyiovcov. Počas svojej éry hrad plnil obrannú činnosť. V r. 1430 bol dobitý Husitmi ale následne bol opravený. Svoju obrannú schopnosť preukázal v časoch tureckých nájazdov začiatkom 17. storočia. Rodina Apponyiovcov ho používala do r. 1645, kedy sa presťahovala do kaštieľa v Oponiciach.

  Samotný kaštieľ si počas storočí rodina upravovala pre svoje pohodlie. Väčšími prestavbami prešiel v 17. a 18. storočí. No najväčšia úprava bola prístavba samostatného krídla v klasicisticko – novogotickom štýle, v ktorom zriadili knižnicu. Tá je cieľom nášho zájazdu. Keď kaštieľ v tejto podobe majitelia opustili v r. 1940, začal postupne chátrať.

   

  Knižnica + zbierka + hrobka.

   

  Základy samotnej zbierky kníh založil v r. 1774 vo Viedni gróf Anton Juraj Apponyi. Knihy zakúpené do zbierky boli tématicky vyberané a preto tu nájdeme aj knihy zo zrušených Jezuitských rádov, vzácne akta pápežov alebo slávne dielo Giordana Bruna. Ako najstaršia sa uvádza tlač gréckeho rečníka "Isokrata" z r. 1515.

  Preto Vás ani nemôže prekvapiť, že sa v zbierke nachádzajú diela v 12 jazykoch – samozrejmosťou je latinčina, viaceré europske jazyky, ale aj diela v arabštine a dokonca v hebrejštine. Zbierka bola počas svojej existencie výlučne vo vlasníctve r. Apponyiovcov. Ako sme už spomenuli, založená bola vo Viedni. Ale v r. 1827 bola presťahovaná do Bratislavy na Koziu ulicu a to 13.júna. Tým sa stala prvou verejnou knižnicou Uhorska. Tu bola až do r. 1920, avšak pre nezáujem zo strany mesta bola presťahovaná do Oponíc. Potom ako kaštieľ pripadla pod štátnu správu. Zbierka bola vystavená špatnému zaobchádzaniu a to tak, že musela byť dokonca odvezená z týchto priestorov.

  Toto trvalo až do 30.septembra 2011, kedy bola vykonaná rozsiahla rekonštrukcia celého objektu s prestavbou na 4* hotel. Preto sa dnes môžeme znova pokochať priestormi knižnice v pôvodnej kráse.

  Všetky dôležité informácie a zaujimavosti nielen o knižnici, hrobke ale aj rode Apponyiovcov nám povie miestny sprievodca, ktorý sa nám bude venovať na našej návšteve kaštieľa v Oponiciach.

   

  Vstupné knižnica:

  - dospelé osoby 6,- €

  - seniori 3,- €

  Vstupné hrobka:

  - 2,- €

   

   

  Nitra.

   

  Nitriansky hrad + mesto.

   

  Druhou našou zástavkou bude Nitriansky hrad a mesto.

   

  Na hrade nás bude čakať prehliadka "diecézneho múzea Nitrianskeho biskupstva" a "Katedrála - Bazilika sv. Emeráma v Nitre".

   

   

  Vstupné:

  5,- €

   

  Po skončení krátka prehliadka Nitry so sprievodcom.

   

  8:00 h odchod z Bratislavy parkovisko Istropolis

  10:00 – 12:00 h nášteva kaštieľa + hrobky v Oponiciach

  12:00 – 12:30 h presun autobusom do Nitry

  13:00 – 14:00 prehliadka hradu

  14:00 – 16:00 h osobné voľno

  16:00 – 17:00 h krátka prehliadka Nitry

  17:00 – 18:00 h presun autobusom do Bratislavy

   

  V cene zájazdu je: preprava autobusom, sprievodca.

   

  V cene zájazdu nie je: jednotlivé vstupy, cestovné poistenie.

   

  Cena zájazdu : 15,- €

   

  Zmena programu vyhradená.

   

   

  cena zájazdu 15.00 € Detail
 • 30. Marec Marec 2019
  30.3.2019 Budapešť - návšteva Tropicária + parlamentu 19,- €

  Keď si poviete Budapešť, tak sa Vám asi v prvom rade vybaví obraz historickej budovy parlamentu, prípadne hradný vrch alebo známe budapeštianske vodné akvárium s morskými rybami Tropicárium.

  A presne to bude naši cieľom na tomto zájazde.

  Po príchode do Budapešti okolo 10:00 h navštívime morské akvárium v obchodnom centre Campona. Tu môžeme zažiť nie len prostredie tropického pralesa, ale prejdeme sa aj 12 m tunelom pod akváriom a temer rukou sa dotkneme morských rýb. V rámci našej prehliadky sa pokocháme morskými rybami, uvidíme exotické plazy, aligátory, tropické vtáky ako aj malé opice.

  Po tomto exotickom zážitku nám dobre padne občerstviť sa v niektorom zariadení, ktoré podáva tak ako aj vychýrenú maďarskú aj svetovú kuchyňu.

  Následne sa o 12:00 h autobusom pomaly presunieme do centra Budapešti, kde najprv navštívime budovu parlamentu.

  Potom pri výklade nášho sprievodcu budeme nielen kráčať historickým jadrom Budapešti ale aj spoznávať jeho históriu.

  Odchod Budapešť: 18:00 h.

  Príchod Bratislava: 21:00 h.

   

  V cene zájazdu je: preprava moderným autobusom, sprievodca.

  V cene zájazdu nie je: vstupy, cestovné poistenie.

  Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 osôb.

  Zmena programu vyhradená.

  cena zájazdu 19.00 € Detail
 • 6. Apríl Apríl 2019
  6.4.2019 Zámok Hodonín + zámok Milotice 19,- €

  Tomáš Garyk Masaryk náš prvý československý prezident sa narodil na Morave len kúsok za hranicami Slovenska v meste Hodonín. A práve toto mesto bude našou prvou zastávkou na našom zájazde. Najprv si pozrieme Hodonínsky zámok, kde je momentálne zriadené múzeum venované 1. prezidentovi československej republiky T.G. Masarykovi. Následne podnikneme krátku prehliadku centra mesta, kde sa oboznámime aj s jeho históriou.

  Po prestávke na obed sa o 13:00 h presunieme do Milotic, kde si prezriete prekrásne zrekonštruovaný barokový zámok a priľahlú záhradu vo francúzskom štýle.

  Odchod Bratislava: 8.00 h

  Príchod Hodonín: 9:30 h

  Prehliadka zámku + mesta Hodonín: 9:30 – 11:30

  Osobné voľno: 11:30 – 13:00 h

  Odchod smer Milotice: 13:00 h

  Prehliadka zámku a záhrady Milotice: 13:30 – 14:30 h

  Odchod autobusu smer Bratislava 15:30 h

  Príchod Bratislava: 17:00 h

   

  V cene zájazdu je: preprava moderným autobusom, sprievodca.

  V cene zájazdu nie je: vstupy, cestovné poistenie.

   

  Zmena programu vyhradená.

  cena zájazdu 19.00 € Detail
 • 9. Apríl Apríl 2019
  9.4.2018 Kittsee - návšteva čokoládovne + Hainburg - obchodné centrum 4,- €

  Pred Veľkonočnými sviatkami si odskočíme na nákup do čokoládovne v Kittsee a do nákupného centra v Kitsee a Hainburgu.

  Odchod Bratislava: 8:00 h

  Odchod Kittsee:11:00 h

  Odchod Hainburg:13:30 h

  Príchod Bratislava:14:00 h

   

  V cene zájazdu je: preprava moderným autobusom, sprievodca.

  V cene zájazdu nie je: vstupy, cestovné poistenie.

   

  Cena zájazdu: 4,- €

   

   

   

  Zmena programu vyhradená.

  cena zájazdu 4.00 € Detail

Sezónne zájazdy

 • 1 a 2.12.2018 Praha - Alfons Mucha + prehliadka mesta a návšteva televíznej veže na Žižkově 85,- €<
  Detail

  1 a 2.12.2018 Praha - Alfons Mucha + prehliadka mesta a návšteva televíznej veže na Žižkově 85,- €

 • 27.11.18 Čokoládovňa Kittsee + nákupné centrá Kittsee a Hainburg 4,- €<
  Detail

  27.11.18 Čokoládovňa Kittsee + nákupné centrá Kittsee a Hainburg 4,- €

 • 15.12.18 Budapešť - Vianočné trhy 19,- €<
  Detail

  15.12.18 Budapešť - Vianočné trhy 19,- €

 • 27.12.18 Viedeň - SCS návšteva obchodného centra 10,- €<
  Detail

  27.12.18 Viedeň - SCS návšteva obchodného centra 10,- €